آخرین اطلاعیه ها
۱۳۹۹/۰۵/۱۳
دبیر کارگروه مقابله با کرونا وزارت صمت گفت: طبق بخشنامه به سازمان های صمت استان ها، کلیه واحدهای تولید مواد اولیه ماسک، تولیدکنندگان ماسک صنعتی و کارگاهی، شرکت های پخش، فروشگاههای زنجیره ای و مجازی، داروخانه ها، خرده فروشان موظفند فرایندهای مرتبط با تولید یا عرضه ماسک را در سامانه جامع تجارت یا سامانه ussd ثبت نمایند.
۱۳۹۹/۰۵/۱۳
ماجد گفت: سامانه جامع انبارها با هدف شفاف سازی زنجیره تجاری کالا راه اندازی شده و ۵۶۴ هزار محل نگهداری کالا در آن ثبت شده است.
۱۳۹۹/۰۵/۱۳
مدیرکل دفتر هماهنگی امور استان‌ ها و نظارت بر تشکل ‌های سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: نرخ فروش مصرف کننده برای هر پاکت سیمان خاکستری حداکثر ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان و برای هر تن سیمان فله ۲۹۰ هزار تومان تعیین شده است.
۱۳۹۹/۰۵/۱۳
۱۳۹۹/۰۵/۱۳
ازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با ارائه گزارش عملکرد چهار ماهه این سازمان و بازرسان سازمان های صمت استان ها، تعداد بازرسی های انجام شده در این مدت را یک میلیون و 354 هزار و ۷۱۹ مورد اعلام کرد.
۱۳۹۹/۰۵/۰۶
ه گزارش روابط عمومی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، با توجه به بخشنامه شماره 104027/60 مورخ 25/4/99 ستاد مقابله با ویروس کرونا ، نگهداری و عدم اعلام موجودی ماسک و مواد اولیه تولید ماسک مشمول احتکار می باشد و دستگاه های نظارتی و امنیتی موظفند مطابق ضوابط و مقررات قانونی با توجه به شرایط حاکم بر کشور و ضرورت نیاز مردم به این اقلام در ایام اوج بیماری کرونا اقدام لازم معمول دارند."
۱۳۹۹/۰۵/۰۱
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در نشست هماهنگی تشدید بازرسی کالاهای هدف و رونمایی از سامانه یکپارچه مدیریت بازرسی بیان کرد: راه اندازی سامانه های الکترونیکی، بازرسی ها را نظام مند می‌کنند و در کنار این موضوع از ظرفیت اصناف برای کنترل بازار نیز باید استفاده کرد.
۱۳۹۹/۰۴/۳۱
معاون وزیر صنعت و رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت : ستاد مبارزه با احتکار کالا در سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان تشکیل و اعضای آن مشخص شده است.
۱۳۹۹/۰۴/۳۱
رئیس سازمان حمایت از افزایش ۱۶۰۰ درصدی تعداد پروند‌های تشکیل شده ستاد سازمان حمایت برای شرکت‌های متخلف، در سه ماهه نخست امسال خبر داد.
۱۳۹۹/۰۴/۳۰
معاون وزیر صمت و رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در حاشیه چهارمین نشست شورای نظارت و رصد بازار اعلام کرد: در سه ماهه امسال تعداد بازرسی ها بر بازار 11 درصد و برگزاری گشتهای مشترک بازرسی نیز 51 درصد افزایش داشته است.