آخرین اطلاعیه ها
۱۳۹۸/۱۲/۰۷
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان:گوشت مخلوط گوسفندی تاکنون با قیمت کیلویی ۸۰ تا ۹۰ هزار تومان عرضه می‌شده که عرضه بیش از این قیمت مصداق تخلف است.
۱۳۹۸/۱۲/۰۷
باشیوع ویروس کرونا در برخی از مناطق کشور و با توجه به مشکلاتی که در مسیر تامین برخی اقلام کالایی بهداشتی و ضدعفونی کننده در سطح کشور به وجود آمده است؛ وزارت صنعت، معدن و تجارت در راستای رسالت اجتماعی و مسئولیت خود در قبال واحد های تولیدی و مردم، جلسه ای را با تولید کنندگان ملزومات بهداشتی، مواد شوینده و ضد عفونی کننده برگزار کرد.
۱۳۹۸/۱۲/۰۶
نشست وزیر صمت و سخنگوی دولت با تولیدکنندگان اقلام بهداشتی و درمانی به منظور تامین اقلام مورد نیاز ویروس کرونا برگزار شد .
۱۳۹۸/۱۲/۰۶
معاون وزیر صمت اظهار داشت: برخی خانه‌های خود را به انبار تبدیل کرده‌اند و همین باعث ملتهب شدن بازار شده است از سوی دیگر حساسیت مردم برای جمع کردن و خرید مازاد بر نیاز نیز طبیعی است اما مردم این اطمینان را داشته باشند که کالا به اندازه نیاز و حتی فراتر از آن موجود است
۱۳۹۸/۱۲/۰۶
قائم مقام وزیر صمت از آمادگی برای توزیع بی وقفه کالاهای اساسی مورد نیاز مردم همزمان با شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: مردم و اصناف به هم رحم کنند.
۱۳۹۸/۱۲/۰۶
طرح ویژه نظارت و بازرسی فراگیر ایام پایانی سال و ماه مبارک رمضان با همکاری وزارت صنعت و وزارت دادگستری آغاز به کار کرد.
۱۳۹۸/۱۲/۰۵
معاون نظارت بر کالاهای سرمایه ای و خدمات سازمان حمایت گفت: براساس اطلاعات دریافتی ازسامانه جامع انبار سازمان حمایت، موجودی انواع تایر سبک و سنگین در انبارهای عمومی تا پایان دی ماه سال جاری به ترتیب معادل 1.298.831 و 721.992 حلقه بوده که نسبت به مدت مشابه در سال گذشته به ترتیب معادل 34 درصد کاهش و 453 در صد رشد را نشان می دهد.
۱۳۹۸/۱۲/۰۵
جلسه ستاد مقابله با کرونا در وزارت صنعت، معدن و تجارت و با حضور رضا رحمانی برگزار شد که مصوباتی در راستای کاهش اثرات کرونا ویروس در پی داشت.
۱۳۹۸/۱۲/۰۵
طبق گزارش ۱۰ ماهه معاونت طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت تعداد بازرسی های صنفی، تولیدی و خدماتی در ۱۰ ماهه سال ۹۸، سه میلیون 380 هزار فقره بوده که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با رشد 17.3 درصدی مواجه شده است.
۱۳۹۸/۱۲/۰۴
معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت گفت: یکی از سیاست های امسال برای نمایشگاه های بهاره تاکید بر عدم ورود کالای خارجی است.