آخرین اطلاعیه ها
۱۳۹۸/۱۰/۲۸
به منظور فراهم نمودن بسترهای مناسب برای فعالیت واحدهای کسب و کار الکترونیکی ، فرآیند رسیدگی به شکایات مطروحه در خصوص کسب و کارهای الکترونیکی در دستور کار سازمان حمایت قرار خواهد گرفت.
۱۳۹۸/۱۰/۲۸
وزیر صنعت، معدن و تجارت در گردهمایی روسای سازمان های صنعت، معدن و تجارت کشور بیان کرد: ضرورت دارد که مصوبات و برنامه های ابلاغی وزارتخانه از سوی مدیران استانی جهت رونق امور و تسریع در کارها با جدیت هر چه تمامتر پیگیری شود.
۱۳۹۸/۱۰/۲۸
رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: دستورالعمل قیمت گذاری برای ایام پایانی سال، به استان ها ابلاغ شده است.
۱۳۹۸/۱۰/۲۸
وزیر صمت در گردهمایی روسای سازمان های صنعت، معدن و تجارت کشور تاکید کرد: حتی اگر شرایط سخت تر از این نیز شود، باز امکانات و ظرفیت های لازم را برای عبور از موقعیت حاضر را داریم.
۱۳۹۸/۱۰/۲۸
وزیر صنعت، معدن و تجارت در گردهمایی روسای سازمان های صنعت، معدن و تجارت کشور گفت: مرور برنامه ها در روزهای پایانی سال از لحاظ تامین و توزیع کالاهای اساسی و مایحتاج مردم، تنظیم بازار، حفظ وضعیت موجود تولید و اشتغال و سایر برنامه ها از جمله برنامه های اساسی این گردهمایی است.
۱۳۹۸/۱۰/۱۷
بر اساس آمار ارایه شده از سوی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گشت‌های مشترک انجام شده در آذرماه امسال از نظر تعدادی 37 درصد افزایش داشته است و پرونده‌های متشکله نیز افزایش 76 درصدی داشت.
۱۳۹۸/۱۰/۱۰
صاحبان چهار دسته کالا شامل لوازم خانگی ، پوشاک و منسوجات ، تلفن همراه و دخانیات در فضای مجازی به درج شناسه کالا بر روی کالاهایشان ملزم شدند.
۱۳۹۸/۱۰/۰۹
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: حذف واسطه های زاید می‌تواند روی کاهش قیمت تمام شده کالاها تاثیر بسزایی داشته باشد.
۱۳۹۸/۱۰/۰۹
مدیرعامل سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از راه اندازی پویش « به قیمت بخرید» برای حمایت از حقوق مصرف کننده در کشور خبر داد.
۱۳۹۸/۱۰/۰۹
معاون وزیر صنعت با بیان اینکه دولت برای سال آینده برای تأمین کالای اساسی از ارز ۴۲۰۰تومانی استفاده می‌کند، گفت: دولت مصرّ است جلوی افزایش قیمت را بگیرد.