۱۳۹۹/۰۸/۱۹
۱۱:۵۵
راه اندازی سامانه یکپارچه مدیریت بازرسی در انبارها
معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کننده و تولید کننده از راه اندازی سامانه یکپارچه مدیریت بازرسی در انبارها خبرداد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ؛ سید جواد احمدی در گفتگو با خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری صداوسیما در حاشیه بازدید از انبار‌های کالا‌های اساسی شورآباد تهران افزود: در ۶ ماه گذشته بیش از ۱۴۰ هزار بازرسی از انبار‌ها انجام شده و ۳ هزار پرونده تخلف نیز در این بازرسی‌ها به تعزیرات ارسال شده است.

وی با بیان اینکه تمرکز این بازرسی‌ها توجه به ثبت کالا در سامانه جامع انبار‌ها بوده است گفت: ۱۷ قلم کالای اساسی در اولویت بازرسی‌ها قراردارد که هر هفته با توجه به شرایط بازار ۵ قلم از جمله گوشت، مرغ، تخم مرغ، سیمان و روغن مورد بررسی قرار می‌گیرد.

احمدی با اشاره به اهمیت زمان در رسیدگی به پرونده‌های متخلفان ادامه داد: از ابتدای مرداد ماه سال جاری بیش از ۶۲ هزارو ۵۰۰ پرونده به تعزیرات ارسال شده که تاکنون فقط حکم ۱۴ هزارو ۵۰۰ پرونده ارائه شده است.

معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت از مصرف کننده و تولید کنند گفت: با راه اندازی سامانه یکپارچه مدیریت بازرسی انبار‌ها مراحل تشکیل پرونده و مراحل رسیدگی به آن شفاف خواهد شد.