۱۳۹۹/۰۶/۱۶
۰۱:۲۶
بررسی تغییرات قیمت تخم مرغ؛ در هفته جاری
رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان: با توجه به اینکه تولیدکنندگان تخم مرغ مدعی تغییرات مستمر در زمینه نهاده‌های مورد نیاز هستند مقرر شد در خصوص تعیین نرخ مجدد این محصول در هفته جاری نشستی برگزار شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ به نقل از خانه ملت، آقای عباس تابش در تشریح نشست امروز با برخی از اعضای کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی، گفت: دستور کار نشست مشترک امروز با برخی از اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس بررسی قیمت نهاده دامی، قیمت تخم مرغ، جوجه یک روزه و گوشت مرغ بود.
وی با اشاره به اینکه در تاریخ ۳۱ خرداد امسال تخم مرغ قیمت گذاری شده است، ادامه داد: با توجه به اینکه تولیدکنندگان تخم مرغ مدعی تغییرات مستمر در زمینه نهاده‌های مورد نیاز هستند مقرر شد در خصوص تعیین نرخ مجدد این محصول طی هفته جاری نشستی برگزار شود.
رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با تاکید بر اینکه متغیر‌های بازار و نهاده‌های تولید تخم مرغ افزایش قیمت نداشته‌اند، عنوان کرد: تولیدکنندگان تخم مرغ باید مستندات خود در زمینه افزایش قیمت نهاده‌ها را به سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان ارائه کنند، اما تاکنون چنین اتفاقی صورت نگرفته است.