۱۳۹۸/۱۰/۰۴
۰۹:۲۹
نظارت بر بازار کالاهای اولویت دار به صورت هفتگی نظارت بر بازار کالاهای اولویت دار به صورت هفتگی
در راستای سیاستهای کنترلی و نظارتی و تشدید پیگیریها به منظور آرام سازی فضای بازار، در هفته جاری نظارت و بازرسی کالاهایی از قبیل برنج خارجی، لاستیک (به ویژه خودروی وانت) ، لوازم یدکی، لوازم خانگی، محصولات فولادی (ورق، میلگرد، تیرآهن ) در اولویت کاری بازرسان این سازمان و سازمانهای صنعت ، معدن و تجارت استانهای سراسر کشور قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان؛ این در شرایطی است که در این ایام سازمان حمایت؛ براساس اولویت بندی انجام شده و ابلاغ آن به سازمانهای صنعت، معدن و تجارت استانهای کشور، رصد و پایش کالاهای مذکور را در صدر بازرسیهای نظارتی، بازرسان استانها قرار داده است.

لازم بذکر است؛ در جلسه ستاد تنظیم بازار که هر هفته بطور مستمر برگزار می گردد کالاهای اولویت‌دار برای نظارت و بازرسی تعیین و تصمیم گیریهای لازم برای نظام تامین و توزیع آنها صورت می پذیرفت.

یادآور می شود؛ گرانفروشی، کم فروشی، عدم نصب قیمت، عدم صدور صورتحساب و... از جمله تخلفاتی هستند که هموطنان می‌توانند این تخلفات را از طریق تلفن 124 و یا سامانه اینترنتی WWW.124.ir به این سازمان و سازمانهای صنعت، معدن و تجارت استانها اطلاع داده تا در اسرع وقت مورد رسیدگی قرار گیرد.